Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Search
id: Pencarian

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Field name
id: Nama bidang isian

en: Example
id: Contoh

en: Pattern
id: Pola

en: Boost
id: Pemercepat

en: The import failed with the following message: %message
id: Impor gagal dengan pesan berikut: %message
