Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Search
ja: 検索

en: Configure
ja: 設定

en: Field name
ja: フィールド名

en: Example
ja: 例

en: Pattern
ja: パターン

en: Replacement
ja: 置換

en: - Please select -
ja: 選択してください

en: The import failed with the following message: %message
ja: インポートは次のメッセージを出して失敗しました: %message
