Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ
