Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: Description
ku: دەربارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Field name
ku: ناوی خانە
