Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Search
ms: Carian

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Field name
ms: Nama medan
