Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Search
pl: Szukaj

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: API Key
pl: Klucz API

en: Example
pl: Przykład

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: The import failed with the following message: %message
pl: Import nie powiódł się i zwrócony został następujący komunikat: %message
