Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Search
ro: Căutare

en: Configure
ro: Configurează

en: Field name
ro: Nume câmp

en: API Key
ro: Cheie API

en: Example
ro: Exemplu

en: Pattern
ro: Model

en: The import failed with the following message: %message
ro: Importarea a eșuat cu următorul mesaj: %message
