Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Search
ru: Поиск

en: Configure
ru: Настроить

en: Field name
ru: Имя поля

en: API Key
ru: Ключ API

en: Example
ru: Пример

en: Pattern
ru: Шаблон

en: Replacement
ru: Замена

en: Boost
ru: Буст

en: The import failed with the following message: %message
ru: Ошибка импорта со следующим сообщением: %message

en: Property path
ru: Путь свойства
