Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Search
sl: Išči

en: Configure
sl: Nastavi

en: Field name
sl: Ime polja
