Search API Coveo (1.0.0-alpha9) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Search
sr: Претрага

en: Field name
sr: Назив поља

en: Pattern
sr: Образац
