Search API Decoupled (1.0.0-alpha14) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Full
bo: ཆ་ཚང

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Columns
bo: སྡེ་བ།

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: Mini
bo: ཆུང་བ

en: Search block
bo: ལྷུ་ལག་འཚོལ་བཤེར

en: No results behavior
bo: མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་མེད་པའི་བྱ་འགུལ

en: Endpoints
bo: མཐའ་སྣེ
