Search API Decoupled (1.0.0-alpha28) - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Horizontal
sr: Хоризонтално

en: Vertical
sr: Вертикално

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место
