Search API Decoupled (1.0.0-alpha40) - en to az translation catalogue (72 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Page
az: Səhifə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Sortable
az: Çeşidlənən

en: String
az: Mətn

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Filters
az: Filtrlər

en: Integer
az: Tam

en: Full
az: Tam

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Greater than
az: -dən böyükdür

en: Less than
az: -dən az

en: Standard
az: Standart

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Decimal
az: Onluq

en: Index
az: İndeks

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: Values
az: Qiymətlər

en: Context
az: Kontekst

en: Pager
az: Peycer

en: Identifier
az: İdentifikator

en: Columns
az: Sütunlar

en: Default sort
az: Defolt çeşidləmə

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Boolean
az: Məntiq

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Numeric
az: Rəqəmsal

en: Filter identifier
az: Filtr identifikatoru

en: Min
az: Minimum

en: And max
az: və maksimum

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Search block
az: Axtarış bloku

en: Pager type
az: Çağrı cihazı növü

en: Filter value
az: Filtr qiyməti

en: Redirect path
az: Yenidən yönləndirmə yolu

en: No results behavior
az: Nəticə davranışı yoxdur

en: Expose filter
az: Filtri ifşa edin

en: Expose operator
az: Operatoru ifşa edin

en: Allow multiple selections
az: Çoxsaylı seçimlərə icazə verin

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
az: Bu filtri ziyarətçilərə göstərin ki, onları dəyişdirə bilsinlər

en: Reduce
az: Azaltmaq

en: Sortable for @field
az: @field üçün çeşidlənir

en: Default filter
az: Defolt filtr

en: IN operator
az: IN operatoru

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
az: Əl ilə daxil edilmiş yollar aşağıdakı simvollardan biri ilə başlamalıdır: / ? #

en: Limit the available operators
az: Mövcud operatorları məhdudlaşdırın

en: List of available operators
az: Mövcud operatorların siyahısı
