Search API Decoupled (1.0.0-alpha40) - en to fil translation catalogue (23 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: Search
fil: Hanapin

en: Weight
fil: Timbang

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Page
fil: Pahina

en: Filter
fil: Salain

en: Filters
fil: Mga salaan

en: Standard
fil: Karaniwan

en: Page not found
fil: Hindi natagpuan ang pahina

en: - Select -
fil: - Pumili -
