Search API Decoupled (1.0.0-alpha40) - en to gl translation catalogue (64 entries)

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: Page
gl: Páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Field type
gl: Tipo de campo

en: Sortable
gl: Ordenable

en: String
gl: Cadea

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Expose
gl: Expoñer

en: Operator
gl: Operador

en: Filters
gl: Filtros

en: Integer
gl: Enteiro

en: Full
gl: Completo

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Limit
gl: Límite

en: Greater than
gl: Maior que

en: Less than
gl: Menor que

en: Standard
gl: Estándar

en: Loading...
gl: Cargando...

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Index
gl: Índice

en: Page not found
gl: Páxina non atopada

en: Values
gl: Valores

en: Context
gl: Contexto

en: Pager
gl: Paxinador

en: Identifier
gl: Identificador

en: Default sort
gl: Ordenación predeterminada

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Default sort order
gl: Orde de clasificación predeterminada

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Boolean
gl: Booleano

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Numeric
gl: Numérico

en: Filter identifier
gl: Identificador de Filtro

en: And max
gl: E máximo

en: Add element
gl: Engadir elemento

en: Search block
gl: Bloque de busca

en: Redirect path
gl: Ruta da redirección

en: No results behavior
gl: Comportamento se non hai resultados

en: Expose filter
gl: Expoñer filtro

en: Expose operator
gl: Expoñer operador

en: Allow multiple selections
gl: Permitir seleccións múltiples

en: Show label
gl: Amosar etiqueta

en: Filter by element name
gl: Filtrar por nome do elemento
