Search API Decoupled (1.0.0-alpha40) - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Field type
kk: Өрістін типы

en: String
kk: Жазба жолы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ
