Search API Decoupled (1.0.0-alpha40) - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: String
lt: Eilutė

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Full
lt: Pilnas

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Limit
lt: Limitas

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Standard
lt: Standartinis

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Index
lt: Indeksas

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Context
lt: Kontekstas

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Search block
lt: Paieškos blokas

en: No results behavior
lt: Nėra rezultatų

en: Between
lt: Tarp

en: Element title
lt: Elemento pavadinimas

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Filter by element name
lt: Filtruoti pagal elemento pavadinimą
