Search API Decoupled (1.0.0-alpha40) - en to sk translation catalogue (64 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Page
sk: Strana

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Field type
sk: Typ poľa

en: Sortable
sk: Zoraďovateľný

en: String
sk: Reťazec

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Expose
sk: Ukázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Filters
sk: Filtre

en: Integer
sk: Celé číslo

en: Full
sk: Plný

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Standard
sk: Štandardná

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Decimal
sk: Desatinné číslo

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Context
sk: Kontext

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Default sort
sk: Predvolené poradie

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Relevance
sk: Relevantnosť

en: Add filter
sk: Pridať filter

en: Edit filter
sk: Upraviť filter

en: Default sort order
sk: Predvolené poradie

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Boolean
sk: Logické hodnoty

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Numeric
sk: Číselný

en: Filter identifier
sk: Identifikátor filtra

en: Min
sk: Minimálne

en: And max
sk: A maximálne

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Delete filter
sk: Odstrániť filter

en: Search block
sk: Vyhľadávací blok

en: Pager type
sk: Typ stránkovania

en: Redirect path
sk: Adresa presmerovania

en: Reduce
sk: Znížiť

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
