Search API Decoupled (1.0.0-alpha40) - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Page
sl: Stran

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: String
sl: Niz

en: Filters
sl: Filtri

en: Integer
sl: Celo število

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: Standard
sl: Standardni

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Index
sl: Indeks

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Context
sl: Kontekst

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Search index
sl: Indeks iskanja
