Search API Decoupled (1.0.0-alpha41) - en to gu translation catalogue (39 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Next
gu: આગળ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Integer
gu: પૂર્ણાંક

en: Search results
gu: પરિણામો શોધો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Less than
gu: ના કરતા ઓછું

en: Standard
gu: પ્રમાણભૂત

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: Columns
gu: સ્તંભો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ

en: Boolean
gu: બૂલિયન
