Search API Decoupled (1.0.0-alpha41) - en to hr translation catalogue (47 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Search
hr: Pretraga

en: None
hr: Nema

en: Weight
hr: Težina

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Page
hr: Stranica

en: Filter
hr: Pročisti

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Sortable
hr: Moguće sortirati

en: String
hr: Struna

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Expose
hr: Izloži

en: Filters
hr: Prečistači

en: Integer
hr: Cijeli broj

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od

en: Standard
hr: Standardno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Decimal
hr: Decimalni

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: Context
hr: Kontekst

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Boolean
hr: Boleanski

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Search block
hr: Blok pretrage
