Search API Decoupled (1.0.0-alpha41) - en to ka translation catalogue (34 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Page
ka: გვერდი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Field name
ka: ველის სახელი

en: Field type
ka: ველის ტიპი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Integer
ka: მთელი რიცხვი

en: Full
ka: სრული

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: Loading...
ka: იტვირთება...

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა
