Search API Decoupled (1.0.0-alpha41) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Page
mn: Хуудас

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Field type
mn: Талбарын төрөл

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
