Search API Decoupled (1.0.0-alpha41) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Field type
ne: क्षेत्र को किसिम

en: Integer
ne: पूर्ण संख्या

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Index
ne: सूची

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Boolean
ne: सही वा गलत
