Search API Decoupled (1.0.0-alpha41) - en to oc translation catalogue (62 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Page
oc: Pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Field type
oc: Tipe de camp

en: Sortable
oc: Classable

en: String
oc: Cadena de caractèrs

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Filters
oc: Filtres

en: Integer
oc: Entièr

en: Full
oc: Complet

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Greater than
oc: Superior

en: Less than
oc: Inferior

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Standard
oc: Estandard

en: Loading...
oc: En cors de cargament...

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Index
oc: Indèx

en: Page not found
oc: Pagina pas trobada

en: Values
oc: Valors

en: Context
oc: Contèxte

en: Pager
oc: Paginacion

en: Identifier
oc: Identificant

en: Columns
oc: Colomnas

en: Default sort
oc: Triada per defaut

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Default sort order
oc: Òrdre de triada per defaut

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Filter identifier
oc: Identificant del filtre

en: And max
oc: Et max

en: Equal
oc: Égal

en: Not equal
oc: Diferent

en: Search block
oc: Blòt de recèrca

en: No results behavior
oc: Comportement en l'abséncia de resultats

en: Expose filter
oc: Expausar lo filtre

en: Expose operator
oc: Expausar l'operator

en: Allow multiple selections
oc: Permetre mantuna seleccion

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
oc: Expausar aqueste filtre als visitors, per lor permetre de lo modificar
