Search API Decoupled (1.0.0-alpha41) - en to ps translation catalogue (30 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Vertical
ps: نېغ

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Standard
ps: معياري

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: Columns
ps: ستنې

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Boolean
ps: هو-نه ييز (Boolean)

en: Numeric
ps: شمېريز
