Search API Decoupled (1.0.0-alpha42) - en to bs translation catalogue (35 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Page
bs: Strana

en: Field name
bs: Ime polja

en: Field type
bs: Tip polja

en: Sortable
bs: Sortiranje

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Expose
bs: Otkrij

en: Filters
bs: Filteri

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Default sort
bs: Defaultno sortiranje

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Numeric
bs: Numerički

en: Filter identifier
bs: Filtriraj identifikator

en: And max
bs: I max
