Search API Decoupled (1.0.0-alpha42) - en to ca translation catalogue (72 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Page
ca: Pàgina

en: Filter
ca: Filtra

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Sortable
ca: Ordenable

en: String
ca: Cadena

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Expose
ca: Exposa

en: Operator
ca: Operador

en: Filters
ca: Filtres

en: Integer
ca: Enter

en: Full
ca: Complet

en: Search results
ca: Resultats de la cerca

en: Limit
ca: Límit

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Less than
ca: Més petit que

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Sorting
ca: Ordre

en: Standard
ca: Estàndard

en: Loading...
ca: Carregant...

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Index
ca: Índex

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Values
ca: Valors

en: Pager
ca: Paginador

en: Identifier
ca: Identificador

en: Columns
ca: Columnes

en: Default sort
ca: Ordenació predeterminada

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Default sort order
ca: Ordenació predeterminada

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Boolean
ca: Booleà

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Numeric
ca: Numèric

en: Filter identifier
ca: Identificador de filtre

en: Min
ca: Mínim

en: And max
ca: I màxim

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Search block
ca: Bloc de cerca

en: Pager type
ca: Tipus de paginador

en: Filter value
ca: Valor del filtre

en: No results behavior
ca: Comportament quan no hi ha resultats

en: Expose filter
ca: Exposa el filtre

en: Expose operator
ca: Exposa l'operador

en: Allow multiple selections
ca: Habilitar múltiples seleccions

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
ca: Mostra aquest filtre als visitants, per a permetre'ls fer-hi canvis

en: Reduce
ca: Redueix

en: Sortable for @field
ca: Ordenable per @field

en: Plugin ID
ca: ID del connector

en: Default filter
ca: Filtre predeterminat

en: IN operator
ca: Operador IN
