Search API Decoupled (1.0.0-alpha42) - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Filter
km: តម្រង

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: String
km: ខ្សែអក្សរ

en: Filters
km: តម្រង

en: Integer
km: ចំនួន​គត់

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Greater than
km: ​ធំជាង

en: Less than
km: ​តូចជាង

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Loading...
km: កំពុង​ផ្ទុក​...

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Decimal
km: ទសភាគ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Page not found
km: រក​ទំព័រ​មិន​ឃើញ​

en: Context
km: បរិបទ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Boolean
km: ប៊ូលីន

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Search block
km: ប្លុក​ស្វែង​រក
