Search API Decoupled (1.0.0-alpha42) - en to lv translation catalogue (63 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Field
lv: Lauks

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Page
lv: Lapa

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka veids

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: String
lv: Virkne

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Full
lv: Pilns

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Limit
lv: Limits

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Standard
lv: Standarta

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Index
lv: Rādītājs

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Values
lv: Vērtības

en: Context
lv: Konteksts

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Default sort
lv: Noklusējuma kārtošana

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: And max
lv: Un maks.

en: Search block
lv: Meklēšanas bloks

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles
