Search API Decoupled (1.0.0-alpha42) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Filters
or: ଛାଣକ ଗୁଡିକ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Page not found
or: ପୃଷ୍ଠା ମିଳୁନାହିଁ

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍
