Search API Decoupled (1.0.0-alpha42) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Search
os: Агуырд

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
