Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Maximum upload size
bo: ཆེས་ཆེ་བའི་ཡར་སྤྲོད་ཚད
