Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Search
lv: Meklēt

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs
