Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Search
ru: Поиск

en: Attachment
ru: Вложение

en: Maximum upload size
ru: Максимальный размер закачки
