Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Search
ar: بحث

en: Attachment
ar: المرفق

en: Maximum upload size
ar: أكبر حجم للملف المرفوع
