Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Search
az: Axtarış

en: Attachment
az: Qoşma

en: Maximum upload size
az: Maksimum yükləmə ölçüsü
