Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Search
cy: Chwilio

en: Attachment
cy: Atodiad

en: Maximum upload size
cy: Maint mwyaf llwytho i fyny
