Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Attachment
el: Συνημμένο

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής
