Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Search
es: Buscar

en: Attachment
es: Adjunto

en: Excluded file extensions
es: Extensiones de archivo excluidas

en: Maximum upload size
es: Tamaño máximo de subida

en: Create excerpt
es: Crear extracto
