Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Search
hr: Pretraga

en: Attachment
hr: Prilog

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme
