Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Search
id: Pencarian

en: Attachment
id: Lampiran

en: Maximum upload size
id: Ukuran maksimum unggahan
