Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Search
ja: 検索

en: Attachment
ja: 添付

en: Excluded file extensions
ja: 除外するファイルの拡張子

en: Maximum upload size
ja: 最大アップロードサイズ
