Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Attachment
sk: Príloha

en: Excluded file extensions
sk: Vylúčené prípony súborov

en: Maximum upload size
sk: Maximálna veľkosť nahraného súboru
