Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Search
sl: Išči

en: Attachment
sl: Priponka

en: Maximum upload size
sl: Največja velikost naložene datoteke
