Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Search
ta: தேடல்

en: Attachment
ta: இணைப்பு

en: Maximum upload size
ta: அதிகளவு தரவேற்ற அளவு
