Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Search
fi: Etsi

en: Attachment
fi: Liite

en: Maximum upload size
fi: Suurin siirtokoko
