Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Search
gl: Buscar

en: Attachment
gl: Anexo

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida
