Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Search
jv: Goléki

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan
