Search API Elasticsearch Attachments (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Search
nl: Zoeken

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Excluded file extensions
nl: Uitgesloten bestandsextenties

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload
